तुलसीपुरका विद्यालय माघ ३ गते सम्मका लागी बन्द

डेली न्युजराप्ती       २३ पुष २०७८ १८:५४ मा प्रकाशित     283 No Comments


तुलसीपुर २३ पुस । तुलसीपुरका विद्यालय आइतबारदेखि बन्द गरिएको छ । शिक्षक र विद्यार्थीमा कोरोनाको संक्रमण तीब्ररुपमा बढेपछि विद्यालय बन्द गरिएको हो ।
तुलसीपुर उपमहानगरपालिकामा बसेको आकस्मिक बैठकले २५ गते आइतबारदेखि माघ ३ गतेसम्म बन्द गर्ने निर्णय गरेको हो । कोरोनाको संक्रमण बढेपछि यसअघि नै मावि अश्वारा, गुरु जजुर मावि रक्षाचौर र मावि सेन्टर स्कुल तुलसीपुर बन्द भइसकेका छन् । तुलसीपुरमा बिहीबारसम्म ८४ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ ।

शिक्षा समितिको संयोजक कुमार लामीछानेको अध्यक्षतामा बसेको बैठकमा वतावरण तथा विपत व्यवस्थापन समितिका संयोजक नवराज लामीछाने, शिक्षा समितिका सदस्य श्याम डाँगी, जनस्वास्थ्य प्रर्वद्धन शाखा प्रमुख ओमपी न्यौपाने, विपत व्यवस्थापन शाखा प्रमुख टोपबहादुर डाँगी, विभिन्न सामुदायिक तथा संस्थागत विद्यालयका प्रधानाध्यापक तथा प्रतिनिधिहरुको सहभागिता रहेको थियो । तुलसीपुर क्षेत्रमा सामुदायिक ८३ र निजी विद्यालय ६८ वटा छन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्वन्धित समाचार