पेट्रोलियम पदार्थको मुल्यबृद्धी विरुद्ध अखिल (क्रान्तिकारी)द्वारा काठमाडौंमा प्रदर्शन

डेली न्युजराप्ती       ७ माघ २०७८ ०८:१४ मा प्रकाशित     268 No Comments


काठमाडौँः नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी निकट अखिल (क्रान्तिकारी) ले पेट्रोलियम पदार्थमा भएको चर्को मूल्यबृद्धि विरुद्ध विरोध प्रदर्शन गरेको छ । पेट्रोलियम पदार्थमा गरिएको मुल्यबृद्धि विरुद्ध अखिल (क्रान्तिकारी) ले आरआर क्याम्पस अगाडि विरोध प्रदर्शन गरेको हो ।

अखिल (क्रान्तिकारी) ले पेट्रोलियम पदार्थमा भएको चर्को मूल्यबृद्धि तत्काल खारेज गर्न माग गरेको छ । अखिल (क्रान्तिकारी) का अध्यक्ष प्रकाश शाहीले बिहीबार एक प्रेस विज्ञप्ती जारी गरी मूल्यबृद्धि तत्काल खारेज गर्न सरकारसँग माग गरेका हुन् । साथै बढाइएको मुल्य नघटाएसम्म देशव्यापी संघर्षमा उत्रिने स्पष्ट गरेका छन् ।

पेट्रोलियम पदार्थमा गरिएको चर्को मूल्यबृद्धि तत्काल खारेज गरि पदार्थमा भइरहेका चुहावट र भ्रष्टचारी कर्मचारीहरुमाथि कारबाही तथा वैकल्पिक र आत्मनिर्भर उर्जाको उत्पादनसँगै प्रयोगमा जोड दिन समेत उक्त संगठनले माग गरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्वन्धित समाचार