पोखरा विश्वविद्यालयमा अखिल(क्रान्तिकारी)को ज्ञापनपत्र:राजनितीक भागबन्डाको अन्त्य हुनुपर्ने माग

डेली न्युजराप्ती       ६ श्रावण २०७९ ०८:४३ मा प्रकाशित     151 No Comments


कास्की। अखिल नेपाल रास्ट्रीय स्वतन्त्र बिध्यार्थी युनियन (क्रान्तिकारी) पोखरा विश्वविद्यालय क्षेत्रिय समन्वय समितिले बिध्यार्थी हरुका तत्कालीन समसामयिक समस्या र विश्वविद्यालयको शैक्षिक सुधारसङ्ग सम्बन्धित १३ ओटा विषयमा ज्ञापनपत्र बुझाएको छ। कास्कीको लेखनाथ स्थित पोखरा विश्वविद्यालयका उपकुलपतिलाई सम्बोधन गर्दै मङ्गलबार क्रान्तिकारी बिद्यार्थीको क्षेत्रीय समन्वय उपसमिति इन्चार्ज तारा सञ्ज्याल र संगठनका संयोजक सविन सापकोटा नेतृत्वमा ज्ञापनपत्र बुझाइएको हो ।

ज्ञापनपत्रमा ,तत्काल शुल्क निर्धारण गरिनु पर्ने, विश्वविद्यालयमा हुने राजनितीक भागबन्डाको अन्त्य हुनुपर्ने, काठमाडौमा सम्पर्क कार्यालय स्थापना गरिनु पर्ने, रिक्त पदहरुको अबिलम्ब पुर्ती गरिनु पर्ने र बिगतमा अखिल क्रान्तिकारी सङ्ग गरियका सहमतिहरुको कार्यान्वयन गरिनु पर्ने तथा यी मागहरुको उचित सम्बोधन नभय थप आन्दोलनका कार्यक्रम समेत घोषण गरिने उल्लेख गरिएको छ।

ज्ञापनपत्रको पुरापाठ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्वन्धित समाचार