गाउँपालिका प्रमुखको कार्यकक्षमा आगलागी

डेली न्युजराप्ती       २६ असार २०८० ०७:०९ मा प्रकाशित     149 No Comments

रामप्रसाद सुवेदी। दाङको बबई गाउँपालिका प्रमुखको कार्यकक्षमा आगलागी भएको छ। सोमबार बेलुकी ७:१५ बजेको समयमा विद्युतको तार सर्ट भएर आगलागी भएको ईलाका प्रहरी कार्यालय हापुरेका प्रमुख प्रहरी नायव निरिक्षक भिम बहादुर सुनारले जानकारी दिएका छन ।

आगलागीबाट बाट गाउँपालिका प्रमुखको कार्यकक्षमा रहेका २ वटा सोफासेट, टेवुल र झ्यालका सिसाहरु जलेर पुर्ण रुपमा क्षेति भएको प्रहरीले बताएको छ। सुरक्षागार्डले झ्यालबाट आगोको धुवा देखेपछि प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतलाई खबर गरे लगत्तै उनले प्रहरीलाई खबर गरेको बताईएको छ ।

आगलागी भएको केही समयमै प्रहरी, स्थानिय र कर्मचारीको सकृयतामा आगो नियन्त्रणमा आएको छ। समयमै जानकारी पाउँदा समयमै आगो नियन्त्रण आएको हुदा ठुलो क्षेति हुनवाट बचेको प्रहरीको भनाई छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्वन्धित समाचार