दाङका दुई सामुदायिक बनमा लागेको डढेलो अझै नियन्त्रणमा आउन सकेन

डेली न्युजराप्ती       २८ चैत्र २०७९ ०८:०२ मा प्रकाशित     96 No Comments

तुलसीपुर । दाङको तुलसीपुर उपमहानगरपालिका १३ स्थित दुईवटा सामुदायिक वनमा लागेको शनिबारदेखि लागेको डढेलो आगलागी अझै नियन्त्रण आउन नसकेको स्थानीयले बताएका छन । आगो निभाउन धेरै कोसिस गरेपनि नसकिएको स्थानीयको भनाई रहेको छ । स्थानीय गोविन्द सुवेदीका अनुसार शनिबार पाथीभरा सामुदायिक बनबाट शुरु भएको आगलागी अहिले जनकल्याण सामुदायिक बनमा पुगेको छ ।

आगो करिव १५० हेक्टर जमिनमा सल्किएको अनुमान गरिएको उहाँले जानकारी दिनुभएको छ । स्थानीय सरकार तथा प्रहरीलाई खबर गरेर जानकारी गराए पनि कुनै चासो नदिएको स्थानीयले गुनासो गरेका छन । अब पनि आगलागी नियन्त्रणमा आउन नसके मानव बस्तीस्तरमा समेत जोखिम रहेको स्थानीयले बताएका छन । वन्यजन्तु सिकार गर्न गएकाले आगो सल्काएको हुन सक्ने स्थानीयको अनुमान छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्वन्धित समाचार