आज देशभर हिमपात सहित बर्षात हुने

डेली न्युजराप्ती       १४ पुष २०७८ ०८:३७ मा प्रकाशित     404 No Comments


दाङ। अाज राति देखि परिरहेको बर्षातका कारण हिमपात हुने सम्भावना बढेको छ । अाज देशका अधिकांश स्थानहरुमा हल्का तथा हिमाली र पहाडका केही भागहरुमा हिमपातकाे सम्भावना सहित बर्षात बढ्ने माैसम पुर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।

अहिले देशका अधिकांश ठाउँमा बर्षा भईरहेकाे छ भने उच्च हिमाली भू-भागमा र काठमाडौ चन्द्रागिरीमा पनि हिमपात भइरहेकाे छ । पश्चिमी न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव रहेकाेले वर्षा र हिमपात एकैसाथ भइरहेकाेले देशभर अत्यधिक चिसाे बढेकाे छ । काठमाडौकाे तापक्रम ८-१२ डिग्री सेल्सियस मापन गरिएको छ । तर यहि अनुपातमा चिसाे बढदै गए न्युनतम ४ डिग्री सेल्सियस सम्म रहने छ । त्यसैगरी जुम्लाको तापक्रम आज ४-६ डिग्री सेल्सियस मापन गरिएकाे छ तर चिसाेकाे यहि अनुपातमा बढे -७ डिग्री सेल्सियस सम्म रहन सक्ने महाशाखाले जनाएको छ । देशभर चिसाे अत्यधिक बढदाे क्रममा रहेकाले सुरक्षित रहन समेत अपिल गरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्वन्धित समाचार