राष्ट्रघाती एमसीसी पारित गर्ने षड्यन्त्रविरुद्ध भोलि दाङमा नेकपा सहित ४ दलले प्रदर्शन गर्ने

डेली न्युजराप्ती       ३ फाल्गुन २०७८ १२:४४ मा प्रकाशित     862 No Comments


हेमन्त प्रकाश वली, दाङ। नेकपालगायत ६ राजनीतिक दल र दुई मोर्चाले अमेरिकी सहायक विदेशमन्त्री डोनाल्ड लुले प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा, केपी वली र प्रचण्डलाई एमसीसी छिट्टै पारित गर्न फोनबाट दिएको दबाब र धम्कीपूर्ण भाषाले नेपाली जनताको एमससीविरुद्धको अनवरत सङ्घर्षमा गम्भीर चुनौती थपिएको निष्कर्ष निकाल्दै भोली फागुन ४ गते देशभर संयुक्त विरोध प्रदर्शनका साथै सभाहरु र काठमाडौँमा संसद भवनअगाडि प्रदर्शन गर्ने निर्णय गरेका छन।

यस्तै दाङमा विप्लव नेतृत्वको नेकपा सहित कृयासिल ४ कम्युनिस्ट पार्टीको आयोजनामा भोलि घोराहीमा बिरोध प्रदर्शन गर्ने नेकपाका केन्द्रीय समिती सदस्य एवम दाङका इन्चार्ज शितलले जानकारी दिनुभयो।
नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी ,नेकपा मशाल,नेकपा(क्रान्तिकारी माओवादी) र नेकपा मालेको संयुक्त आयोजनामा आयोजित बिरोध प्रदर्शनमा एमसीसी पारित गराउने देउवा सरकारको षड्यन्त्रलाई चकनाचुर पार्न घोषणा गरिएको आन्दोलनका कार्यक्रम सफल पार्न पनि आह्वान गरिएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्वन्धित समाचार