नेकपा जाजरकोट इन्चार्ज सहित ४ जना पक्राउ , पार्टीद्वारा अबिलम्ब रिहाईको माग

डेली न्युजराप्ती       १७ फाल्गुन २०७९ १३:०९ मा प्रकाशित     92 No Comments

फागुन १७, जाजरकोट/नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी दक्षिण कर्णाली ब्युरोले आफ्नो जाजरकोट जिल्ला इन्चार्ज पैरख सहित ४ जनालाई बिनाकारण मङ्गलवार राती प्रहरीले पक्राउ गरेकाे प्रति गम्भीर आपत्ति जनाउँदै रिहाइको माग गरेको छ ।

दक्षिण कर्णाली ब्युरो इन्चार्ज संगम सीले बिनाकारण जाजरकोट जिल्ला इन्चार्ज तथा पार्टी केन्द्रीय सदस्य पाैरख सी, सेक्रेटरी विराजन सी, पत्रकार कर्ण बस्याल र दिपेन्द्र सिंहलाई प्रहरीले गैरकानुनी तरिकाले गिरप्तार गरिएकोमा गम्भीर आपत्ति जनाउँदै रिहाइको माग गरेका हुन ।

ब्युरो इन्चार्ज संगमले जनपत्रिकासँग कुरा गर्दै प्रहरी प्रशासनले गरेको याे कार्य परिवर्तनको पक्षमा लडिरहेको पार्टीलाई सह्य नहुने बताएका छन ।

महंगी, चर्को ब्याजदर, मिटर ब्याजी, कालोबजारी, लुघवित्तीय संस्थाको चर्को शाेषण विरूद्व नेकपाले संघर्ष गरिरहेको छ भने मंगलबार मात्र जनताले लघुवित्तीय संस्थाका एक कर्मचारीमाथि जनताले जनकार्वाहीलाई गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्वन्धित समाचार