मेहेन्दी लगाउन बोलाएर जबरजस्ती विहे गर्दिन खोज्ने ३ जना पक्राउ,के हो घटना?

डेली न्युजराप्ती       ७ श्रावण २०७९ ०६:५९ मा प्रकाशित     159 No Comments


तुलसीपुर। दाङमा मेहन्दी लगाउन घरमा बोलाएर जबरजस्ती केटाको घरमा पु¥याउन खोज्ने गाडी चालक सहित ३ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा मेहन्दी लगउन बोलाउन घोराही उपमहानगरपालिका–१० नारायणपुर निबासी २२ वर्षीया रोशनी लामिछाने, उनकी आमा सिता केसी लामीछाने र केटाको घरमा केटी पु¥याउन प्रयोग भएको स्कारपियो गाडीका चालक तुलसीपुर उपमहानरपालिका–४ निबासी २८ बर्षका शिशिर बादी रहेका छन् ।

मेहन्दी लगाइसकेपछि रोशनी र सिताले जबरजस्ती बा ६ च ४७७६ गाडीमा राखेर तुलसीपुर– ७ गणेशपार्क नजिकै बस्ने ३५ वर्षीय प्रकाश वलीको घरमा पु¥याइएकी युवतलीलाई प्रहरीले उद्धार गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका डिएसपी मुकुन्द रिजालले जानकारी दिए ।

पिडित युवतीले आफ्नो बुवालाई घटनाको बिषयमा जानकारी गराएपछि ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरको सहोगमा युवतीलाई साउन २ गते करिब ५÷६ बजेतिर केटाको घर नजिकैबाट उद्धार गरेको डिएसपी रिजालले बताए । रोशनी पिडित युवतीकी साथी हुन् ।

पक्राउ परेक ३ जनाविरूद्ध अपहरण, जवरजस्ती ओसारपसार तथा शरीर बन्धक शीर्षकमा मुद्दा दायर गरेको प्रहरीले बताएको छ । पक्राउ परेकामाथि थप अनुसन्धान गर्न जिल्ला अदालत दाङले पाँच दिन थुनामा राख्न आदेश दिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्वन्धित समाचार